Menu
Aktualności / Digital Learning in the Family / Projekty

WEBINAR DLA MENTORÓW – Digital Learning in the Family

1 Sierpien

Dziękujemy za udział w webinarze, który wraz z partnerami zorganizowaliśmy w ramach projektu Erasmus+ „Digital Learning for the Family”! 

Webinar rozpoczęliśmy od dyskusji na temat innowacyjnego zestawu narzędzi, które wypracowaliśmy w projekcie “Digital Learing in the Family”. Ten zestaw narzędzi może zmienić oblicze mentoringu dla osób ze środowisk imigrantów lub uchodźców, tworząc okazję do wzbogaconych umiejętności cyfrowych i integracji. Następnie omówiliśmy doświadczenia uczestników i koncepcję nauczania, którą przetestowaliśmy w pilotażowych szkoleniach w Polsce, Włoszech i Niemczech. Te szkolenia umiejętności cyfrowych składały się z dwóch części: podstawowej i zaawansowanej. Przyjrzeliśmy się też cechom, które wyróżniają wybitnych mentorów. Pomogło nam to lepiej zrozumieć co determinuje jakość i wpływ, jaki mentorzy wywierają na swoich podopiecznych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej projektu – https://familylearning.eu/ i zapoznanie się z wypracowanymi przez nas materiałami. I zachęcamy do kontaktu!