Menu

Nasz zespół

„Ten, kto pokonuje swoje pragnienia jest odważniejszy niż ten, który pokonuje swoich wrogów, ponieważ najtrudniejszym zwycięstwem jest zwycięstwo nad samym sobą”.

ARYSTOTELES

Piotr Olszówka

Prezes Zarządu Linking Foundation,
Menedżer sprzedaży, coach i specjalista ds. relacji społecznych.

Skutecznie zarządzał w Polsce zespołami handlowców dla amerykańskiego koncernu KImberly Clark lidera w branży FMCG. Przez wiele lat budował rynek i zajmował się zarządzaniem operacyjnym dla kurierskiego potentata firmy UPS. 

Socjolog, studia MBA in General Management – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Fundator i Prezes Fundacji Wspierania Więzi Lokalnych “Linking Foundation“, aktywnie pracuje również na rzecz „Związku Dużych Rodzin 3 Plus“ i „Stowarzyszenia Instytut Prawa Społecznego“, z poziomu Rady Fundacji wspomaga pracę „Fundacji Pro Patria Semper“.


Stanisław Iwan

Członek Zarządu Linking Foundation,
Specjalista w zakresie  IT i digitalizacji, cyfrowej transformacji biznesu, e-commerce i marketingu.

Doświadczony lider w kreowaniu biznesu, w zarządzaniu operacyjnym i zarządzaniu projektami, w budowaniu zespołu i motywowaniu pracowników. Współpracuje z kluczowymi interesariuszami w celu definiowania, dostarczania i ciągłego rozwoju produktu.

Absolwent Executive MBA na Uniwersytecie Sztokholmskim. Kierownik R&D w różnych projektach technologicznych współfinansowanych ze środków UE. Posiada doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów non-profit dedykowanych kobietom i młodzieży.


Kasia

Katarzyna Pilch

Menedżer Projektów Międzynarodowych, Project Manager

Menedżer Projektów Międzynarodowych dla Linking Foundation. Posiada doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych i kulturalnych ze środków programów Erasmus+ czy EOG. Tytuł magistra zdobyła na Wydziale Edukacji Uniwersytetu w Cambridge. Licencjat z Kognitywistyki i Sztuki ukończyła na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w Los Angeles. Wioślarka z wieloletnim doświadczeniem, reprezentantka Polski w tym sporcie.


Krzysztof Woźniak

Specjalista ochrony środowiska.

Specjalista w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Członek zarządu i sekretarz Rady Naukowej w Polskim Forum Klimatycznym. Założyciel Grupy Zdrowego Oddychania. Absolwent „Executive MBA” na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku.


Stanisław Alwasiak

Praktyk i menedżer ds. rozwoju projektów i innowacji społecznych.

W swoim portfolio posiada kilka projektów wspierających migrantów przybywających z Ukrainy do Polski realizujących zadania w zakresie integracji migrantów, rozwoju umiejętności językowych i przedsiębiorczości oraz wysiłków na rzecz integracji społecznej. Projekty te koncentrowały się na obszarach e-learningu, szkoleń, warsztatów z budowania narzędzi edukacyjnych dla migrantów. 15-letnie doświadczenie eksperckie w zdobywaniu grantów ze środków UE m.in. Erasmus, ale także USAID, Banku Światowego.


Krzysztof Kunc

Product Designer i Specjalista UX z zakresu projektowania interakcji i interfejsów użytkownika.

Wieloletnie doświadczenie w branży IT w projektowaniu i zarządzaniu projektami zdobywał m.in. w Onet.pl gdzie od przez kilka lat pełnił funkcję Head of Web Architect & Design Studio oraz w Barcelonie w Grupie Intercom, gdzie kierował projektami marketingowymi. Obecnie pracuje w branży gamingowej, gdzie zajmuje się prowadzeniem projektów gier i produktów badawczo-rozrywkowych. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Informacji Naukowej. Współzałożyciel projektu integracji społecznej Polaków W Katalonii –  PoloniaBarcelona.pl działającego przy współpracy z Konsulatem Polskim w Barcelonie.